Firma de paza si protectie - Servicii de securitate

Contact

Florentina Neicu

Presedinte executiv NEI Holding

florentina.neicu@neiholding.ro


 

Bucuresti, Str. Ghiozdanului nr. 6A,

Sector 1, Cod postal 014163

Telefon:   +4 021 310 00 98

Fax:          +4 021 310 00 99

E-mail: office@neiguard.ro


Nei Guard SRL – RO 19501312 – J23/2519/2006

ING Bank NV Amsterdam- Suc.Metropolis
RO70 INGB 0001 0081 9787 8910

Credit Europe Bank – 1 Mai
RO67 FNNB 0018 0281 5329 RO01

Trezorerie Ilfov
RO63 TREZ 4215 069X XX00 3525

BCR WTC
RO09 RNCB 0482 1234 3598 0001

Credit Agricole Bank Romania SA – Suc.Berzei
RO93 BSEA 0010 0000 0026 6088


Vizualizare hartă mărită
<!–

Dispecerat Naţional – Locatii in Romania

–!>

ACOPERIRE NATIONALAVizualizare hartă mărită

BUCURESTI
Dispecerat Naţional
Str. Ghiozdanului
nr.6A, Sector 1
Tel.: 021 310 00 98
Fax: 021 310 00 99
office@neiguard.ro
BRASOV
Dispecerat Regional
Str. Toamnei nr.7,
Bl.4, sc. A, ap. 6
Tel.: 0268 323 330
Fax: 0368 730 126
brasov@neiguard.ro
CONSTANTA
Dispecerat Regional
Str. Maramures nr. 54bis
Tel.: 0241 551 088
Fax: 0341 730 294
constanta@neiguard.ro
CRAIOVA
Dispecerat Regional
Str. Nanterre nr. 21
Tel.: 0251 315 493
Fax: 0251 212 208
craiova@neiguard.ro
PLOIESTI
Dispecerat Regional
Str. Baraolt nr. 7
Tel.: 0723191316
ploiesti@neiguard.ro
Bacau
bacau@neiguard.ro
Arad
arad@neiguard.ro
Reşiţa
resita@neiguard.ro
Argeş
arges@neiguard.ro
Hunedoara
hunedoara@neiguard.ro
Sibiu
sibiu@neiguard.ro
Focşani
focsani@neiguard.ro
Iaşi
iasi@neiguard.ro
Sinaia (Buşteni, Azuga, Poiana Ţapului, Zamora)
sinaia@neiguard.ro
Bistrita Nasaud
bistrita@neiguard.ro
Ilfov
ilfov@neiguard.ro
Gorj
gorj@neiguard.ro
Botoşani
botosani@neiguard.ro
Mangalia
mangalia@neiguard.ro
Suceava
suceava@neiguard.ro
Costineşti
costinesti@neiguard.ro
Mehedinţi
mehedinti@neiguard.ro
Târgoviste
targoviste@neiguard.ro
Cluj-Napoca
cluj@neiguard.ro
Moeciu
moeciu@neiguard.ro
Târgu Jiu
0731 678 304
Deva
deva@neiguard.ro
Olt
olt@neiguard.ro
Teleorman
teleorman@neiguard.ro
Dolj
dolj@neiguard.ro
Oradea
oradea@neiguard.ro
Timişoara
timisoara@neiguard.ro
Drobeta Turnu Severin
dtseverin@neiguard.ro
Piteşti
pitesti@neiguard.ro
Vâlcea
valcea@neiguard.ro
Powered by WordPress | Designed by: photography charlottesville va | Thanks to ppc software, penny auction and larry goins

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress