Firma de paza si protectie - Servicii de securitate

Contact

Florentina Neicu - Presedinte Executiv NEI HoldingFlorentina Neicu

Presedinte executiv NEI Holding

florentina.neicu@neiholding.ro


Vicepresedinte NEI HoldingEduard Neicu

Director General – Vicepresedinte NEI Holding

eduard.neicu@neiholding.ro


Bucuresti, Str. Ghiozdanului nr. 6A,

Sector 1, Cod postal 014163

Telefon:   +4 021 310 00 98

Fax:          +4 021 310 00 99

E-mail: office@neiguard.ro


Nei Guard SRL - RO 19501312 - J23/2519/2006

ING Bank NV Amsterdam- Suc.Metropolis
RO70 INGB 0001 0081 9787 8910

Credit Europe Bank – 1 Mai
RO67 FNNB 0018 0281 5329 RO01

Trezorerie Ilfov
RO63 TREZ 4215 069X XX00 3525

BCR WTC
RO09 RNCB 0482 1234 3598 0001

Credit Agricole Bank Romania SA – Suc.Berzei
RO93 BSEA 0010 0000 0026 6088


Vizualizare hartă mărită

LOCATII IN ROMANIA


Bacau
bacau@neiguard.ro
Arad
arad@neiguard.ro
Reşiţa
resita@neiguard.ro
Argeş
arges@neiguard.ro
Hunedoara
hunedoara@neiguard.ro
Sibiu
sibiu@neiguard.ro
Bran
bran@neiguard.ro
Iaşi
iasi@neiguard.ro
Sinaia (Buşteni, Azuga, Poiana Ţapului, Zamora)
sinaia@neiguard.ro
Bistrita Nasaud
bistrita@neiguard.ro
Ilfov
ilfov@neiguard.ro
Gorj
gorj@neiguard.ro
Botoşani
botosani@neiguard.ro
Mangalia
mangalia@neiguard.ro
Suceava
suceava@neiguard.ro
Costineşti
costinesti@neiguard.ro
Mehedinţi
mehedinti@neiguard.ro
Târgoviste
targoviste@neiguard.ro
Cluj-Napoca
cluj@neiguard.ro
Moeciu
moeciu@neiguard.ro
Târgu Jiu
0731 678 304
Deva
deva@neiguard.ro
Olt
olt@neiguard.ro
Teleorman
teleorman@neiguard.ro
Dolj
dolj@neiguard.ro
Oradea
oradea@neiguard.ro
Timişoara
timisoara@neiguard.ro
Drobeta Turnu Severin
dtseverin@neiguard.ro
Ploieşti
ploiesti@neiguard.ro
Vâlcea
valcea@neiguard.ro
Focşani
focsani@neiguard.ro
Piteşti
pitesti@neiguard.ro

 

ACOPERIRE NATIONALA


Vizualizare hartă mărită

Powered by WordPress | Designed by: photography charlottesville va | Thanks to ppc software, penny auction and larry goins

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress